O nas - grafika 1

Niemann-Moebelteile – to niemiecki producent płyt meblowych, który działa na rynku od ponad 175 lat. Zarządzaniem firmą od wielu pokoleń zajmuje się jedna rodzina. Obserwując rynek i kierując się strategią firmy Niemann "Pozostawać blisko klientów" – w 2009 roku powołano Niemann Polska z siedzibą w Gdańsku.

Jako partner przemysłu meblarskiego jesteśmy innowacyjni, elastyczni, podążamy zgodnie z trendami, staramy się wnosić nowe pomysły i rozwiązania. Płyty meblowe Niemann Polska używane są wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość powierzchni i obrzeża.

Silna orientacja na klienta wymaga ciągłej obserwacji trendów na rynku, zwłaszcza w zakresie najnowszych osiągnięć w technice produkcji, kolorów i wzorów. Klienci mogą czerpać korzyści z wysokiej jakości produktów Niemann, przestrzeganiu terminów dostaw i profesjonalnej logistyce.

Dobrze zorganizowana sieci dystrybucji pozwala na bardzo szybką realizację zamówień zarówno na płyty z fabryki w Polsce jak i z fabryki w Niemczech. Dotyczy to nawet pojedynczych zamówień.

O nas - grafika 2

Przejdź do góry strony